הצגות לנוער ומבוגרים

תיאטרון פלייבק

"פשוט להיות"

 

במופע שלנו השחקנים, המוסיקאי והמנחה, מקשיבים לסיפורי הקהל ולקונפליקטים שבבסיסם ומשקפים אותם בו ברגע על הבמה באמצעות טכניקות רבות של אלתור, הכוללות שימוש בהומור, בדימויים, מטאפורות, בליווי מוסיקאלי ותנועה יחד עם אביזרים שונים ובכל דרך יצירתית אפשרית. הסיפור, בין אם הוא מצחיק או מרגש, מכוון לשרת ולגעת ברגישות במספר ש"העניק" לנו את סיפורו.

 

בנוסף, נאלתר ביחד איתכם בעזרת משחקי תיאטרון משעשעים (אימפרו) המעניקים תחושת שחרור, צחוק והנאה.

למי מתאים?
נוער ומעלה.
הנאה והנעה מובטחות!

 

שחקנים:

אלעד שרעבי, אמיר ירושלמי, אביה דהן, יעל פרימר.

מלווה מוסיקלי - אלון ברק.

מתחת לעור

 

מאת: יונתן קלדרון | בימוי: רקפת בנימין

כוראוגרפיה: שירלי ברבי | עיצוב במה ותלבושות: רז לשם | עיצוב תאורה: יניר ליברמן | מוסיקה: נועם קלדרון | תנועה: אירינה שולמן | דרמטורגיה: אלעד אהרון

 

שחקנים: אילנה קיויתי דאבנפורט, יעל פרימר, מיכל ויטמן נאור

 

המחזה מבוסס על אירוע אמיתי .לאחר שהועברו האסירות שלה לברגן בלזן, הקצינה הנאצית אילזה קולמן התחפשה ליהודייה ונכנסה מרצונה לגיהינום על מנת להיות קרובה לאהובתה היהודייה.

ביקורות:

"המשחק של שלוש השחקניות מדויק ורגיש, ומצליח להמחיש את הלחץ הנפשי שבו שרויות הדמויות בשתי התקופות "
[שי בר יעקב, ידיעות אחרונות]

 

"בסיום ההצגה כָּבֶה האור. אנחנו מוחאים כפיים, אך החוויה המטלטלת איננה מרפה. אני מרגיש שלסתותי עדיין קפוצות בעוז, עיני לחות וגרוני יבש.נראה שאינני היחיד באולם ששרוי במצב זה.[...]

ההצגה 'מתחת לעור' היא חוויה מטלטלת, מרתקת, מטרידה ומעוררת תהיות קשות בנושאי מוסר."

[אתר האינטרנט תרבות הפנאי]

 

"יונתן קלדרון שזהו המחזה הראשון שלו – כתב מחזה מפתיע בדיוקו, הסיפור שלו חזק, אמיתי, אמיץ ונוגע ללב.[…]  רקפת בנימין – הבימאית, עשתה עבודה יפהפייה, הנחתה את השחקניות שלה בצורה יוצאת מן הכלל טובה והיו לה כמה פתרונות בימוי, שהיו בעיניי לא פחות ממבריקים."

[בלוג מפרגנת]

 

צפו בטריילר >>